قیمت سرویس خواب دو نفره چوبی

قیمت سرویس خواب دو نفره چوبی

قیمت سرویس خواب دونفره چوبی مسئله ای است که قطعا در خرید شما تاثیر گذار میباشد. عوامل زیادی در تعیین  قیمت سرویس خواب دو نفره چوبی تاثیر گذار هستند. یکی از مهم ترین عوامل کیفیت و مرغوبیت جنس آن میباشد. مطمئنا جنس هایی از نوع نراد ،گردو و راش جزء بهترین اجناس هستند و از نظر قیمت نیز بالا تر از جنس ام دی اف یا ملامینه میباشند.

همچنین سرویس خواب دو نفره چوبی دارای اجزای مختلفی هستند که در ادامه ی مقاله تمام جزئیات آن را معرفی میکنیم. اگر شما قصد خرید یک سرویس خواب دو نفره چوبی کامل را داشته باشید مسلما هزینه ی بالاتری را نیز متحمل خواهید شد.اما فراموش نکنید که تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون اتاقتان خواهد داشت.

برای یک خرید درست و عاقلانه قبل از هرکاری حتما در سایت ها و فروشگاه های مختلف به خوبی جستجو کنید. اجناس و مدل های مختلف را ببینید. ویژگی ها،کیفیت و نحوه ی تشخیص مرغوبیت اجناس را مطالعه کنید تا هنگام خرید بتوانید به خوبی بررسی کنید. لازم به ذکر است علاوه بر کیفیت و مرغوبیت جنس چوب که در قیمت سرویس خواب دو نفره چوبی تاثیر گذار است، کیفیت و راحتی تشک تخت دو نفره و همچنین ابعاد و جک دار بودن یا نبودن تخت خواب نیز میتواند در قیمت نهایی تغییر ایجاد کند.

عوامل تعیین کننده ی قیمت سرویس خواب دو نفره 

قیمت سرویس خواب دونفره چوبی علاوه بر مواردی که در بالا ذکر شد به کیفیت،متریال،مدل،ترکیب رنگ و عوامل بسیاری بستگی دارد که در این مقاله بصورت جزئی راجب آن بحث خواهیم کرد.سرویس خواب یکی از لوازم ضروری اتاق خواب میباشد که علاوه بر افزودن زیبایی به دکوراسیون شما،بسیار کاربردی نیز میباشد.اما هنگام خرید آن ممکن است علاوه بر قیمت ذهنتان درگیر معیار های دیگری برای انتخاب باشد.

مسلما شما قبل از هرچیزی به راحتی و با دوام بودن سرویس خوابی که میخواهید برای مدتی طولانی از آن استفاده کنید اهمیت میدهید.و همانطور که میدانید تمام این موارد با قیمت سرویس خواب دونفره ارتباط مستقیمی دارد.و این مسئله بعد از تحقیق و جستجو و یک انتخاب درست ارزش اینکه در آن ولخرجی کنیم را دارد چراکه متضمن راحتی و زیبایی منزل شما میباشد و مسئله ای نیست که بتوان ساده از روی آن گذر کرد.

 

قیمت سرویس خواب دونفره چوبی

قیمت سرویس خواب دونفره چوبی

 

معیاردرست در انتخاب سرویس خواب دونفره

 

بنابراین برای جلوگیری از هرگونه پشیمانی و دل چرکین شدن بعد از خرید باید همه چیز را به طور دقیق بررسی کنید و بتوانید در ازای قیمت سرویس خواب دونفره ای که پرداخت میکنید از یک کیفیت،راحتی،دوام و زیبایی منحصر به فرد برخوردار شوید.یک انتخاب درست نیز در گرو یک تحقیق درست میباشد.

 

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :  سرویس خواب ارزان و شیک

اجزای تشکیل دهنده ی یک سرویس خواب

 

سرویس خواب دارای لوازم جانبی زیادی است که خرید تمام آنها موجب تغییردر قیمت سرویس خواب دونفره میشود.اما باید گفت که خرید تمام این لوازم ضروری نیست و میتوان با یک یا دوتا از آنها نیز نیاز خود را برآورده کرد اما خرید تمام این لوازم جلوه ی زیبایی به چیدمان دکوراسیون اتاق خواب شما میدهد.

از لوازم جانبی و تشکیل دهنده ی سرویس خواب میتوان به این موارد اشاره کرد: تخت خواب که جزء اجزای اصلی میباشد،کمد که برای جمع آوری و آویزان کردن لباس هایتان لازم است،میز توالت برای چیدن لوازم آرایش و…،پاتختی برای قرار دادن چراغ خواب،کتاب و…،آینه برای آماده شدن و رسیدگی به خود،پاف که زیبایی خاصی به دکور میدهد و صندلی.

 

قیمت سرویس خواب دونفره چوبی

قیمت سرویس خواب دونفره چوبی

جنس و متریال سرویس خواب

 

کیفیت سرویس خواب به جنس و متریال آن بستگی دارد و انتخاب یک متریال با کیفیت ما را از تعمیرات بعدی که شاید به علت موریانه زدگی،بوی نامطبوع و خراب شدن رنگ و پوشش آن باشد و ما را متحمل هزینه های اضافی کند،بی نیاز میکند.متریال سرویس خواب در ایران معمولا به ۴ دسته تقسیم میشود: چوب،ام دی اف،فلز و ورق ملامینه. هر کدام از این متریال ها در قیمت سرویس خواب دونفره تاثیر بسزایی دارد.اگر بطور تخمینی یک دسته بندی بین این جنس ها انجام دهیم چوب در رده ی اول بعد ام دی اف بعد ورق ملامینه و در آخر فلز قرار دارد.

در ورق های ملامینه و ام دی اف از دو مواد اصلی هایگلاس یا معمولی استفاده میکنند.هایگلاس یک روکش براق است که میتواند نور را منعکس کند و جلوه ی بیشاری داشته باشد به همین دلیل قیمت سرویس خواب دونفره با جنس هایگلاس بیشتر از نوع معمولی آن است.قیمت سرویس خواب دونفره ی فلزی قیمت مناسب تری نسبت به سرویس خواب دونفره ی چوبی دارد.

قیمت سرویس خواب دونفره چوبی

قیمت سرویس خواب دونفره چوبی

سرویس خواب چوبی و تاثیر آن در قیمت

 

همانطور که گفته شد سرویس خواب چوبی دارای کیفیت و مزایای برتر میباشد.یکی از این موارد این است که معمولا سرویس های خواب چوبی دست ساز بوده و منبت کاری آن نیز بصورت دستی میباشد اما اگر منبت کاری آن ماشینی باشد در قیمت سرویس خواب دونفره چوبی تغییر ایجاد میشود.سبک بودن آن و راحتی حمل و نقل،جذب رطوبت و آلودگی و راحتی در باز کردن و سرهم کردن اجزای آن از دیگر مزایای سرویس خواب چوبی میباشد.

سرویس خواب چوبی نیز خود به دو دسته ی ام دی اف و نئوپان ملامینه تقسیم میشود.نئوپان از فشردن خرده چوب ها،تراشه ها و خاک اره با چسب تحت فشار و گرما ساخته میشود که وزن کمی دارد و قیمت سرویس خواب دونفره چوبی ساخته شده از نئوپان به مراتب پایینتر از ام دی اف میباشد.چار که در ام دی اف درصد چوب استفاده شده بسیار بالاتر میباشد گرچه وزن آن اندکی سنگین تر است. ام دی اف کاملا در برابر رطوبت و آتش مقاوم میباشد.اما اگر بودجه ی شما کفاف خرید سرویس خواب ملامینه را میدهد جای نگرانی نیست چرا که معمولا سرویس خواب از خطر رطوبت و خیس شدن به دور است.

 

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :  خرید سرویس خواب دو نفره

انواع مدل و ظاهر سرویس خواب چوبی و تاثیر آن در قیمت

 

علاوه بر جنس،مدل و ظاهر یک سرویس خواب نیز در تعیین قیمت سرویس خواب دونفره چوبی تاثیرگذار است.چرا که نشان دهنده ی میزان زحمت و وقتی که در ساخت آن گذاشته شده است میباشد.سرویس های خواب معمولا به سه مدل استیل،کلاسیک و مدرن تقسیم میشود.که در هرکدام با توجه به پیچیدگی طراحی و منبت کاری قیمت ها متفاوت است. معمولا در مدل استیل چوبی به علت زیاد بودن منبت کاری در بدنه ی آن قیمت ها بالاتر است.اما مدل کلاسیک و مدرن به مراتب دارای منبت کاری کمتری میباشند.

 

قیمت سرویس خواب دونفره چوبی

قیمت سرویس خواب دونفره چوبی

 

یراق آلات به کار رفته در سرویس خواب چوبی و تاثیر آن در قیمت

 

نکته دیگری که در قیمت سرویس خواب دونفره چوبی تاثیر گذار است یراق آلات بکار رفته در آن می باشد. که منظور از این یراق آلات جنس و روان بودن ریل های به کار رفته در کشوها و یا آینه های ریلی، لولاهای استفاده شده در درب کمد ها، دستگیره های کشو های میز آرایش یا پاتختی، اتصالات تخت و یا جنس و سالم بودن هالوژن یا ال ای دی که میتواند به عنوان تزئیین در سرویس خواب به کار رفته میباشد.همین موارد می تواند قیمت سرویس خواب دونفره چوبی را چندین درصد کم یا زیاد کند. پس آن را نادیده نگرید و هنگام خرید حتما آن را بررسی کنید.

 

تخت های جک دار و معمولی

 

همچنین بهتر است بدانید که تخت های موجود در سرویس خواب به دونوع معمولی و جک دار میباشد.تخت های جک دار یک انتخاب فوق العاده برای افرادی است که در جا پیدا کردن برای وسایل اضافی یا حتی تشک و بالشت مهمان درمانده اند. شما میتوانید از این تخت ها به عنوان یک انباری استفاده کنید و در ظاهر هیچ چیز معلوم نباشد.اما فراموش نکنید که قیمت تخت جک دار بالاتر از تخت های معمولی میباشد اما ارزشش را دارد.

 

قیمت سرویس خواب دونفره چوبی

قیمت سرویس خواب دونفره چوبی

هزینه های جانبی سرویس خواب چوبی

 

مسئله ی آخری که میتواند در تعیین قیمت سرویس خواب دونفره تاثیر گذار باشد هزینه های جانبی مثل هزینه ی جا به جای،حمل و نقل و نصب اجزای مختلف آن و سرهم کردنش باشد.که در این موضوع خیلی جای نگرانی نیست و نصب این اجزا به هم امری ست که خودتان نیز از عهده ی آن برمیایید..

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *